Masaż Bańką Chińską

masaż bańką chińską warszawaMasaż bańką chińską to najskuteczniejszy masaż zdrowotny i antycellulitowy jednocześnie. Leczenie podciśnieniem stosowane jest od bardzo dawna w wielu kulturach, różnych zakątków świata. Masaż próżniowy lub popularne niegdyś „stawianie baniek” stosowano w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych takich jak zapalenie płuc, a także przy dolegliwościach bólowych kręgosłupa.

Obecnie masaż bańką chińską stosowany jest najczęściej przy likwidacji problemu cellulitu. Jego skuteczność jest niepodważalna!

Podciśnienie, które wytwarzane jest w bańce, po usunięciu z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek znajdujących się pod bańką. Tym sposobem powoduje bardzo mocne przekrwienie masowanego obszaru, a tym samym, poprawienie stanu mało elastycznej skóry.

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i limfy. Pomaga również pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu, wpływając na przyspieszenie procesu spalania tkanki tłuszczowej.

Poza właściwościami antycellulitowymi, masaż bańką chińską, relaksuje i uspokaja organizm. Jest to bardzo wskazany zabieg dla osób zestresowanych, przemęczonych i prowadzących siedzący tryb życia.