Masaż regeneracyjny

Masaż regeneracyjny 60 minut 110 zł zamiast 130 zł

z peelingiem 90 minut 180 zł zamiast 210 złMasaż regeneracyjny i masaż rozgrzewający

Masaż regeneracyjny to masaż rozgrzewający i silnie nawilżający skórę, dzięki czemu staje się miękka i aksamitnie gładka w dotyku.

Masaż wykonywany może być na oleju kokosowym, migdałowym lub sezamowym.

Olej kokosowy jest uważany za najzdrowszy olej na Ziemi. Zawiera cenne witaminy i minerały, które po wniknięciu w skórę doskonale ją odżywiają i regenerują.

Szczególnie pomocny dla: skóry suchej, wrażliwej i zniszczonej słońcem – przenika w głąb komórek skóry, wspomaga naturalny przepływ limfy i przyczynia się do regeneracji tkanki łącznej.

Olej migdałowy poprawia cyrkulację krwi, działa przeciwstarzeniowo i nawilżająco. Skutecznie regeneruje i odżywia wysuszoną skórę przywracając jej blask. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Chroni skórę przed utratą włókien kolagenu i elastyny. Zawiera sole mineralne, proteiny, magnez oraz witaminy z grupy A, E, D, B.

Olej sezamowy ma właściwości rozgrzewające. Jest olejem uniwersalnym, którego używać może każdy. Przypisuje mu się działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne. Olej sezamowy przynosi ulgę obolałym, napiętym mięśniom i stawom.

Promocja trwa do 2.X.2021