Masaż stemplami ziołowymi

relaks UrsynówMasaż stemplami ziołowymi wywodzi się z kultury krajów azjatyckich.

Zgodnie z tradycją, mieszanki ziół jest zawijana w bawełniany materiał. Następnie tak przygotowane stemple są podgrzewane i aplikowane na ciało za pomocą odpowiednich ruchów.

Dotyk ciepłych stempli z aromatem ulubionych mieszanek zapachów, to nieporównywalna z niczym innym, forma przyjemnego relaksu.

Masaż stemplami ziołowymi o działaniu odświeżająco-chłodzącym: 

w skład mieszanki ziół wchodzi mięta wykazująca działanie odkażające, chłodzące i słabo znieczulające. Pozostawia przyjemny zapach i uczucie świeżości. Drugi składnik to trawa cytrynowa, której zapach idealnie komponuje się z zapachem mięty.  Idealnie relaksuje i orzeźwia. Jej właściwości kosmetyczne to działanie antybakteryjne. Polecamy przy bólach głowy, walce z cellulitem, osłabieniu organizmu, bólach reumatycznych, w stanach zapalnych skóry.

Masaż ziołowymi stemplami egzotocznymi:

W skład mieszanki wchodzi kokos, który ma wiele właściwości, pozytywnie wpływających na nasz organizm, skórę czy włosy. Przede wszystkim buduje odporność organizmu i wzmacnia go. Poza tym kokos ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne oraz antywirusowe, co pozwala we wzmacnianiu organizmu i jego odbudowie.

Kokos zawiera wyłącznie naturalne antyoksydanty, pozwalające na likwidowanie wolnych rodników. Pozwala to na zmniejszenie i spowolnienie procesu starzenia się skóry, tworząc ją tym samym bardziej jędrną i elastyczna.